Prezes Ministrantów:

Karol Kujawski

O sobie:

Urodziłem się w 1988 roku. Aspirantem zostałem we wrześniu 1998  roku, a już w grudniu zostałem przyjęty do Liturgicznej Służby Ołtarza przez ówczesnego proboszcza ks. Prałata Albina Potrackiego. Po trzech latach służby zostałem mianowany na lektora oraz grupowego. W roku 2004 po długich naradach i przygotowaniach zostałem prezesem LSO. Rok później udałem się wraz z innymi lektorami oraz ks. Andrzejem Bulczakiem na pierwszy diecezjalny kurs ceremoniarza w Ochotnicy Dolnej, gdzie otrzymałem tytuł ceremoniarza I stopnia (ceremoniarz pontyfikalny).

Jako prezes mam różne zadania i obowiązki, ale przede wszystkim służę pomocą opiekunowi LSO –Ks. Tomaszowi Kosewskiemu.

Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved by Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Redzie