ŻYCZENIA

Nowy Rok Pański 2015
niech będzie dla każdego z nas błogosławiony i obfity
w dary duchowe i doczesne tak, jak śpiewaliśmy:
„Bóg Miłosierny niech nam błogosławi”.
Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom
życzymy przede wszystkim, aby prawda o Jezusie,
o „Niemowlęciu złożonym w żłobie" rozjaśniała drogę
naszego wspólnego wędrowania.
Dzieciom, życzymy, by - jak mały Jezus - wzrastały w łasce u Boga i u ludzi. Młodym życzmy, by w myśl słów św Jana Pawła II byli zawsze nadzieją Kościoła.
Małżonkom i rodzicom życzymy, by pomimo wszystkich trudności mogli doczekać się owoców swojej ofiarnej miłości.
Osobom starszym i samotnym życzymy, aby umacniała ich świadomość, że Bóg nigdy nie zapomni o nich, i żeby znajdowali przyjaznych ludzi, potwierdzających tę prawdę.
Chorym i cierpiącym życzymy głębokiej nadziei, że są w ręku Boga i żeby w Krzyżu Chrystusa dostrzegali wymowny znak, że Bóg w sposób szczególny jest z nimi solidarny.
Niech Jezus, Książę Pokoju, darzy wszystkich błogosławieństwem swego pokoju, niech uczy nas miłosiernej miłości
i budzi w naszych sercach nadzieję.
Szczęść Boże!

Wasi duszpasterze!